Рецензия Фурик Н.П.

0

Рецензія

на навчально-методичнi матерiали книги Мiанiє М.Ю. та Потьомкіної Г.Г.

(Донецька обл., м. Кировське, ЗОШ №1, Фурік Н.П. вчитель вищої категорії – методист, педагог-організатор-методист)

«Те, для чого відкрита душа, не може скласти таємницю для розуму», – писав Ш. Амонашвілі. А відкрита душа – це i є стан щастя, якому присвячена ця книга. Вона може бути використана педагогами у самоосвітній діяльності при підготовці до уроків. А головне – кінцева мета навчально-виховного процесу перекликається з тезами, викладеними у книзі.

Навчальна програма

Книга

«Формування особистості, яка здатна приймати самостійні рішення, адаптуватися у навколишньому світі»

«Знання повинні змінювати людину та її життя, повинні мати позитивний вихід»

Матеріал книги може бути використаний при плануванні та проведенні виховної роботи. Зміст книги – це готовий цикл тематичних класних виховних годин. Як педагог, можу рекомендувати книгу колегам, учням, які навчаються у 10–12 класах, батькам, студентам  –усім, хто не байдужий до своєї долі та життя тих, хто їх оточує, хто хоче змінити світ до кращого, хто хоче навчитися радіти, а не страждати.

Хочу звернути увагу на вдалу структуру подання матеріалу. У кожному розділ є тренінги та завдання, які може застосовувати i виконувати кожен, хто прочитає книгу. Вони є зрозумілими та доступними. Автор книги Miaнiє М. Ю. пишє: «Щоб бути щасливим, на всi думки, на вci питання… потрібно знайти позитивні відповіді».

Я вважаю, що людина, яка прочитає цю книгу, отримає вичерпні відповіді на чимало питань життя.

Фурік Н.П.